Sport

Messi ndryshon stilin, shikojeni çfarë ka ndryshuar sot në stërvitjen e Barcelonës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 11 May 2017
Leo Messi ka ndryshuar ngjyrën e mjekrrës dhe modelin e flokëve, sot në stërvitjen e Barcelonës.

19

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera