Sport

Messi dhe futbollisti shqiptar në të njëjtin formacion (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 25 April 2017
Në formacionin e javës në La Liga, nga një vend kanë zënë edhe mbrojtësi shqiptar Riza Durmishi dhe Lionel Messi.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Përsëri në shkollë me OFERTA shembullore!

Të tjera