Rozë

Messi apo Ronaldo, modelja nuk mund t’i ndajë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 00:06 | 22 January 2020

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

Të tjera