Sport

Mësojeni se çfarë i tha Ronaldo gjyqtarit pas përfundimit të pjesë së parë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 03 May 2017

Cristiano Ronaldo dhe gjyqtari anglez, Martin Atkinson janë kapur nga kamerat duke biseduar pas përfundimit të pjesë së parë mes Real Madridit dhe Atleticos.
Sipas mediave spanjolle, ylli portugez dhe gjyqtari kanë biseduar rreth golit të parë nëse ishte apo nuk ishte pozitë jashtë lojës, përcjell Express.

Në këtë takim Real Madrid fitoi ndaj Atleticos me rezultat 3:0, me tre golat e shënuar nga Ronaldo.


Cristiano Ronaldo Goal HD – Real Madrid 1-0… by EnteritanimentTV

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera