Sport

Mësohet data e finales në Kupën e Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 27 April 2021

Është caktuar data e finales në Kupën e Kosovës n1% futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Federata e Futbollit të Kosovës gjatë ditës së martë ka mbajtur mbledhjen e radhës ku ndër të tjerash është diskutuar edhe për finalen e kësaj gare.

Finalja e Kupës do të luhet me 12 maj në ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Në finale do të takohen Llapi me Dukagjinin, që kanë eliminuar Prishtinën dhe Istogun.

Me poshtë mund të gjeni njoftimin e plotë të FFK-së./Gazeta inFokus/

Të tjera