Rozë

“Meshkujt më kanë frikë”/ Arjola Demiri zbulon arsyen pse ende është beqare

Autori: Gazeta inFokus 12:47 | 08 November 2021

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, ka rrëfyer detaje të ndryshme nga jeta e saj private. E si pasojë, jeta e saj është mjaft e komentuar si nga banorët e “Big Brother VIP”, ashtu edhe nga publiku.

Aktorja ka vendosur që të jetë e drejtpërdrejtë me publikun që e ndjek, e si pasojë që në fillim të reality show-t, ajo rrëfeu me shumë sinqeritet lidhjen me partnerin, lindjen e fëmijëve e deri te divorci.

Teksa ka treguar se në jetën e saj nuk ka ende ndonjë mashkull, ajo ka vendosur që të tregojë edhe arsyen.

Faktin që ajo ende nuk e ka gjetur partnerin e jetës Arjola shpeshherë zgjedh ta komentojë si seriozisht por edhe si autoironi. Mëngjesin e sotëm ajo ka deklaruar për banorët se “meshkujt e kanë frikë”.

“Meshkujt më kanë frikë, në të gjitha kuptimet. Dhe këtë ta merrni vesh njëherë e mirë”, tha Demiri.

Të tjera