Rozë

Mesazhi i Kidës për vogëlushen e Sarës dhe Ledrit që do të vijë në jetë

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 15 October 2020

Sara është njëra ndër figurat më të përfolura të momentit, për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur Ledrin, e ku edhe po presin një fëmijë së bashku.

Tash e sa ditë ajo ka bërë një event për vogëlushen që do vijë në jetë, e që është eventi më i përfolur ditëve të fundit, Sara ka publikuar edhe disa foto në Instastory por nuk ka lënë keq edhe profilin e saj në Instagram duke dhënë më shumë detaje lidhur me këtë event ku duket shumë e lumtur.

Në njërën ndër fotot që ajo ka postuar në Instastory, është edhe një foto e këngëtares së njohur Kida, ku ajo në një pelenë për fëmijë ka shkruar: “Repere si Babi, e bukur si Mami.”

Të tjera