Lifestyle

I merr virgjërinë të motrës, arsyeja trondit botën (Video)

Autori: Gazeta inFokus 22:39 | 30 April 2017

Dy motra me origjinë nga Argjentina janë përballur para gjykatëses me një rast të padëgjuar më parë.

Vajzat kishin shkuar në Spanjë për të studiuar dhe jetonin së bashku. Motra e madhe, pasi e ka dehur me alkool i ka marrë virgjërinë së voglës, e cila sapo kishte mbushur 18 vjeç.

Veprimin motra e madhe e justifikon me faktin se vetëm ka dashur ta mbrojë motrën e vogël sepse kishte zbuluar se ajo kishte nxjerrë virgjërinë e saj në shitje, në një faqe pornografike, për 150 mijë dollarë. Kjo ngjarje ka bërë xhiron e mediave botërore duke cilësuar si një nga ngjarjet më tronditëse në botë.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera