Rozë

Merr fund lidhja Kiara- Luiz? Moderatorja “shpërthen” e revoltuar

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 17 April 2023

Kiara duket se është penduar, teksa shprehet që ka qenë e urtë dhe ndryshimi që ka bërë, nuk i ka sjellë asaj dobi.

Këtë bisedë moderatorja e ka bërë me Luizin në dhomën e gjumit, ndërkohë që partneri i saj e ka suportuar duke i thënë që nuk ka ndryshuar asgjë.

Kiara: I shkreti unë, ç’mu desh mua. Unë isha e urtë ç’mu desh mua

-Advertisement-

Luizi: E urtë je prarë, ti s’ke bërë asnjë gabim. I vetmi gabim që ke bërë…

Kiara: Që merrem me ty

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera