Fokus

Mërgimtarja tejet e mërzitur teksa niset për kurbet: “E lash nanen vet, sdi a e gjej vitin tjetër kur të vi”

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 04 September 2023

Ka qëndruar tash e dy muaj në Kosovë, por kësaj mërgimtareje po i duket se pushimi në Kosovë po i kalon shumë shpejt.

Në një storië për Infokus, ajo ka treguar se është mërzitur shumë se duhet të kthehet në Francë atje ku banon dhe vepron.

Derisa e emocionuar ka thënë se ndoshta herën tjetër kur do të vijë mund edhe të mos e gjejë nënën gjallë, shkruan Gazeta Infokus.

Ndiqni videon emocionuese nga aeroporti i Prishtinës:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI-Universum International College ofron standarde amerikane të studimit në partneritet me Arizona State University

Të tjera