Lajme

Mërgimtarit i futet plumbi në veturë pas shkrepjeve me armë për vitin e ri

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 01 January 2022

Një mërgimtar që ka ardhur Kosovë për të festuar festat e fundvitit, ka publikuar një video ku një plumb ka depërtuar në veturë si pasojë e shkrepjeve me armë mbrëmë.

Ai përmes videoincizimit ka treguar se si plumbi është futur nga pjesa e sipërmes e veturës dhe ka përfunduar në karrige.

Madje ai ka shkruar se plumbi ia ka rrezikuar jetën.

“Vjen njeri n’ pushim tkalon plumbi rreth veshit turpi ju mbuloftë”, ka shkruar ai.

Të tjera