Rozë

Menora Morina, vogëlushja më e bukur shqiptare mbush 12 vjeçe

Autori: Gazeta inFokus 17:00 | 14 September 2020

Të gjithë e njohin vajzën më të bukur shqiptare në botë, e tashmë ajo nuk është e vogël pasi sapo ka mbushur 12 vjeçe.

E kuptuat se bëhet fjalë për Menora Morina ku ne zbulojmë se ka dashur me shoqërinë e saj të ketë një mini festë e ku nuk kanë munguar suprizat dhe urimet e shumta nga e gjithë bota.

Menora këtë kohë po pushon e si duket duke u rritur dhe pjekur do të vijë më vonë për të shpërthyer me një nga talentet e shumta që Zoti ia ka falur bukuroshes.

Të tjera