Rozë

Melinda ndan imazhe provokuese dhe video duke bërë ‘twerk’

Autori: Gazeta inFokus 20:22 | 21 June 2021

Melinda Ademi ka ndarë një video në Instagram duke vallëzuar.

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi është një ndër më të dashurat tek publiku.

Ajo është aktive në rrjete sociale me publikime të ndryshme të cilat thuajse të gjitha janë mjaft pro.vokuese.

Kësaj radhe Melinda ka publikuar në profilin e Instagramit disa foto dhe video ku shihet duke marrë poza për kamerën.

E veshur me një fustan të kaltër i cili mezi i mbulon të pasmet, Melinda pozoi duke treguar këndet më seksi të trupit.

Por nuk e la me kaq, ajo në fund pas fotografive ka bashkangjitur edhe një video ku shihet duke vallëzuar me të pasmet e bujshme./Lajmi

Të tjera