Rozë

Melinda e ‘ndez’ atmosferën me twerk në koncert në Zvicër

Autori: Gazeta inFokus 17:10 | 11 October 2021

Melinda Ademi ka ndarë një video në Instagram duke vallëzuar.

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi është një ndër më të dashurat tek publiku.

Ajo është aktive në rrjete sociale me publikime të ndryshme të cilat thuajse të gjitha janë mjaft provokuese dhe pëlqehen mjaft shumë nga fansat e saj.

Në videot e publikuara bukuroshja shihet duke vallëzuar me të pasmet e bujshme, 25-vjeçarja është kapur duke bërë ‘twerk’ derisa interpreton hitet e saj.

Kjo nuk është hera e parë që Melinda shfaqet e provokuese me vallëzime të tilla në skenë duke qenë se është mjaft e njohur për paraqitje joshëse./Lajmi

 

Të tjera