Rozë

Melinda duket “flakë” në fotosesionin e ditëlindjes

Autori: Gazeta inFokus 23:40 | 19 November 2020

Reperja e njohur Melinda din si të jetën në qendër të vëmendjes nëse jo me këngë këtë e bënë me imazhe provokuese.

Sot reperja e famshme ka ditëlindje dhe në këtë ditë ka zgjedhur të vijë më provokuese se kurrë më parë.

E veshur në një fustan elegant që ia vinte në pah format seksi të trupit, Melinda dukej më bukur e kurrë më parë.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar Melinda e cila ka pranuar shumë komente nga ana e adhuruesve dhe miqve të saj.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit “X5” erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur, Gjiko

Të tjera