Rozë

Melinda Ademi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 19 November 2020

Melinda Ademi është bërë figurë e njohur për publikun shqiptar që kur ishte 16 vjeçare.

Ajo i kushtojë rëndësi të madhe krijimit të hiteve, më të cilat ka arritur të kryesojë në top listat vendore

Duke qenë e përkushtuar mjaftë në punën e saj, ajo ka bërë të ketë rreth vetes miq e dashamirë të shumtë të cilët kujdesen që gjithmonë ta befasojnë atë në forma të ndryshme.

Duke qenë e bekuar me ata që e rrethojnë, sot me rastin e ditëlindjes i organizuan një ndenje të bukur, duke i bërë dhurata të shumta.

Nga një ambient i bukur, Melinda u shfaq e lumtur pranë tyre.

Sigurisht fansat e saj janë kuriozë të dinë se sa vite mbushi sot reperja e famshme.

Ajo po feston ditëlindjen e 25-të, duke gëzuar famë dhe respekt nga të gjitha moshat.

Të tjera