Rozë

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 08 December 2023

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një seri fotografish ku ajo duket thjesht magjepsëse.

Imazhet, që janë pjesë e videoklipit të saj të ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur Bardhi, morën tërë vëmendjen e fansave të saj.

E veshur me rroba shumë joshëse, Melinda edhe kësaj here tregon linjat e saj perfekte, duke u dukur në formë si asnjëherë më parë.

-Advertisement-

Pamjet e saj mbresëlënëse, kombinuar me një makijazh dhe stil flokësh që përsosin çdo aspekt të portretit të saj, e bëjnë të duket si një perëndeshë e vërtetë.

Melinda këto fotografi i solli, pasi publikoi bashkëpunimin me këngëtarin shumë të dashur për publiku Bardhin.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku, pasi që ne ditën e parë shkoi më shumë se 1 milion klikime. /Telegrafi/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera