Rozë

Melinda Ademi shkëlqen me një fustan elegant, në fotografitë e reja në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 13:22 | 24 May 2024

Këngëtarja e talentuar, Melinda Ademi, ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotografish të reja.

Në imazhet e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Melinda shfaqet si një ikonë e vërtetë e bukurisë dhe elegancës.

E veshur me një fustan të bardhë që thekson elegancën dhe feminitetin e saj, Melinda ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

-Advertisement-

Fustani i saj, duke shfaqur kraharorin dhe supet, shtoi një prekje të guximshme dhe moderne në dukjen e saj.

Me flokët e kapur lehtësisht larg fytyrës dhe disa fije të rëna përpara, Melinda ka arritur një pamje të përkryer.

Grimi i saj është i detajuar dhe elegant, duke i shtuar shkëlqimin e saj natyral.

Për të kompletuar këtë pamje të mrekullueshme, ajo zgjodhi një palë dorëza të tejdukshme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera