Rozë

Melinda Ademi provokon me të pasmet e mëdha

Autori: Gazeta inFokus 20:39 | 17 November 2021

Këngëtarja e hiteve të shumta,Melinda Ademi, përveq muzikës arrinë të marrë vëmendje edhe me imazhet të cilat i poston kohë pas kohe.

Ajo shquhet për format e saj trupore seksi me të cilat shumë shpesh provokon ndjekësit e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me një fustanë të shkurtër dhe të ngushtë ku vërehen të pasmet e saj të mëdha.

Këngëtarja ditë më parë ka publikuar këngën e saj të fundit të titulluar “Melodia”, i cili i ka rezultuar të jetë i suksesshëm.

Të tjera