Rozë

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 03 October 2023

Pavarësisht nëse ajo shfaqet e thjeshë ose elegante, ajo gjithmonë arrin të duket magjepsëse, duke nxjerrë gjithmonë vetëbesim dhe bukuri.

Linjat perfekte e fytyra rrezatuese bëjnë që bukuroshja të duket magjepsëse në çdo fotografi. E nuk është çudi që ajo tërheqë gjithë vëmendjen dhe i bën të gjithë të kthenë kokën.

Stili i saj është i veçantë dhe ajo di të pozojë në mënyre perfekte për kamerën.

-Advertisement-

Me një fund të shkurtë të zi lëkure, dhi çizmet e zeza me taka i dhanë një prekje perfekte gjithë pamjes së saj. Zgjedhje klasike me stil që nuk del kurrë nga moda.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
BKT Kosova, Sponsor krenar i Komitetit Olimpik të Kosovës, uron përzgjedhjen e Republikës së Kosovës si nikoqire e Lojërave Olimpike…

Të tjera