Lajme

Melihate Tërmkolli tregon se a do të jetë pjesë e listës zgjedhore të LDK-së

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 14 January 2021

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, shkruan në profilin e saj në Facebook se nuk do të kandidojë për deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Përkundër vullnetit, dijes dhe potencialit politik e kombëtar me bazament Rugovian dhe me koncepte të qarta për të ardhmen e vendit dhe të LDK-së, nuk mund të kandidohem për deputete në zgjedhjet nacionale 2021”, ka shkruar Tërmkolli në FB, transmeton Gazeta Express.

Të tjera