Rozë

Megi Pojani rikthehet në ekran në spektaklin e famshmëm

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 07 September 2022

Megi Pojani rikthehet në ekran dhe kësaj radhe për të dëshmuar aftësitë e saj në vallëzim.

Ajo do të konkurrojë në “Dancing with the Stars”.

Lajmi u konfirmua nga vetë faqja zyrtare e ‘Dancing With the Stars’ në Instagram.

Ndërsa, edhe vetë ajo e ka ripostuar në InstaStory duke u treguar e entuziazmuar.

Të tjera