Rozë

Megi Pojani pa pikë kompleksi, teksa provokon i ndodh e papritura

Autori: Gazeta inFokus 16:13 | 18 July 2022

Megi Pojani është rikthyer në faqet rozë për të joshur vëmendjen me pozat e reja tejet hot që po sjell tash në këto ditë të ngrohta vere.

Modelja shqiptare është e njohur për format tërheqëse trupore, andaj fansat mezi presin publikimin e imazheve të reja

Në postimet e reja në Instagram, bukuroshja shfaqet me poza jo fort të ‘lakmueshme’, dhe pa fije kompleksi, ajo tregon tamponin që i doli teksa ishte për tu argëtuar në ndonjë ndejë.

Të tjera