Rozë

Megi Pojani e mbush gojën mirë, na e tregoi me këtë foto se si i ‘han’ fjalët e saj

Autori: Gazeta inFokus 19:00 | 13 January 2022

Ajo është ylli i momentit në rrjete sociale dhe kjo kryesisht falë pozave dhe videove të nxehta, por edhe më shumë.

Megi, ka edhe një karakter shumë të veçantë, që ndjekësit ja njohin mirë.

Bukuroshja, e cila është bërë edhe pjesë e televizionit, duke marrë pjesë në seriale dhe në shou-programe, e ka shumë në qejf ushqimin, madje nuk ndalet së ngrëni.

Edhe në këtë rast, Megi e ka mbushur gojën me nje supe te shijshme dhe thote se ne te njejten menyre i gelltite edhe fjalet e saj.

Të tjera