Rozë

Megi Pojani bën ndryshimin e radhës dhe po duket kaq ndryshe

Autori: Gazeta inFokus 23:52 | 18 July 2022

Megi është ndër personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje me secilin postim që bën.

Megi ka bërë të ditur se sapo ka bërë ndryshimin e radhës tek vetja.

Moderatorja ka ndryshuar stilin e flokëve duke i bër ato gërsheta dhe po duket krejtësisht ndryshe.

Të tjera