Rozë

Media e huaj nxjerr fotot nudo dhe tallet me Bleona Qeretin

Autori: Gazeta inFokus 13:19 | 13 October 2020

Media britanike “The Sun” ka publikuar disa foto të yjeve që janë shfaqur nudo, duke dhënë vlerësimin për to.

Mes 8 femrave të përzgjedhura është edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti. “The Sun” shkruan: “Këngëtarja shqiptare mori vëmendjen në American Music Aëards në vititn 2014 me një fustan rrjetë, duke zbuluar shumë nga trupi i saj”.

“E famshme apo gjysmake?”. The Sun zgjodhi për Bleonën këtë të dytën.

Të tjera