Rozë

Meda bëhet serish baba/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 09:55 | 02 May 2017

Këngëtari i njohur shqiptar Meda është bërë babai sërish.

Meda dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të djalit të tretë në familje./INFOKUSI

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera