Fokus

Me uniformë e flamur të UÇK-së – Kështu përcillet arkivoli i Afrim Bunjakut për në banesën e fundit

Autori: Gazeta inFokus 16:59 | 25 September 2023

Tashmë ka nisur ceremonia ku po i jepet lamtumira e fundit, policit të vrarë në veri, Afrim Bunjakut.

Qindra mijëra njerëz janë duke marrë pjesë në këtë ceremoni derisa arritja e arkivolit ku gjendet kufoma e heroit më të ri të Kosovës u përcjell në mënyrë të veçantë.

Me uniformë e flamur të UÇK-së, Infokusi ju sjell pamjet:

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BËHUNI PJESË E GARËS KREATIVE!

Të tjera