Rozë

Me trëndafila në vaskë, si po e kalon ditën Belinda

Autori: Gazeta inFokus 18:49 | 24 January 2022

Belinda Dragoti ka marrë vëmendjen e mijëra fansave me fotot e saja.

Bukuroshja u fotografua në vaskë, e relaksuar teksa shijon një gotë shampanjë.

Me super linja, Belinda paraqitet e rrethuar me petale trëndafili dhe në një ambient romantik.

Bukuroshja e ka shoqëruar postimin me shprehjen:

“Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija kanë shijen e parajsës”.

Të tjera

rel="nofollow"