Rozë

Me të brendshme të bardha, femra më seksi “ndezi” rrjetin me pozat s*ksi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:23 | 13 June 2022

Femra më seksi, Kim Kardashian, di gjithmonë se si të promovojë në mënyrën më të mirë të mundshme koleksionet e saj më të reja të të brendshmeve SKIMS.

41-vjeçarja ka ndezur rrjetin teksa është shfaqur e veshur me reçipeta të bardha dhe me gjysmë geta të tejdukshme, si dhe me të brendshme po të bardha.

Ylli televiziv provokoi me pozat e saj teksa flokët bionde i kishte lënë natyralë dhe kishte zgjedhur një make-up minimalist. Sigurisht shumë vëmendje morën edhe format e saj, teksa Kim është dobësuar goxha që prej MET Galas kur humbi 7 kilogramë për 3 javë.

Të tjera