Sport

Me super aksion Norwichi rikthen epërsinë ndaj Arsenalit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 01 December 2019

Norwichi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Cantwell ka shënuar për Norwichin për rezultatin 2-1.

Ai shënoi në minutën e 45+2’ pas një super aksioni të ndërtuar nga bashkëlojtarët e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera