Rozë

Me skena ‘hot’, këngën e fundit të Melindës nuk duhet humbur

Autori: Gazeta inFokus 21:59 | 03 May 2022

Sapo u lansua projekti i ri i Melinda Ademit.

Reperja e solli këngën me titull ‘All Night’ bashkë me videoklip të realizuar nga Valon Aziri.

Kënga u punua nga Big Bang teksa tekstin e ka shkruar Skerdi, Gjiko dhe Melinda.

Në klip, reperja po shkëlqen dhe ju s’duhet ta humbisni.

Të tjera