Sport

Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në katër ndeshjet e Superligës

Autori: Gazeta inFokus 15:53 | 28 April 2021

Kanë përfunduar pjesët e para të katër ndeshjeve të Superligës së Kosovës në futboll që po zhvillohen në kuadër të xhiros së 31-të, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Ballkani është duke e mposhtur Llapin me rezultat 1-0, kurse Drita befasisht është duke humbur në udhëtim nga Besa me shifrat 1-0.

Prishtina – Trepça ’89 dhe Gjilani – Drenica po luajnë baras me rezultate 0-0./Gazeta inFokus/

Të tjera