Sport

Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në gjashtë takimet e Ligës së Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 21:48 | 24 November 2021

Kanë përfunduar pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve, të cilat kanë filluar nga ora 21:00 dhe po zhvillohen në kuadër të xhiros së pestë në fazën e grupeve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Manchester City dhe PSG po luajnë baras 0-0, e me të njëjtin rezultat në pushim kanë shkuar edhe Liverpooli me Porton.

Baras 0-0 po luajnë edhe Athletico Madridi me Milanin, kurse Real Madridi po triumfon në udhëtim te Sheriff Tiraspoli me rezultat 2-0.

Më poshtë keni rezultatet e gjashtë takimeve pas 45 minutave të parë./Gazeta inFokus/

Të tjera