Sport

Më në fund zhbllokohet sfida në ‘Old Trafford’ (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:23 | 15 January 2020

Manchetser Unitedi dhe Wolvesi po luajnë aktualisht ndeshjen kthyese në ‘Old Trafford’ në kuadër të Kupës së Anglisë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 67’ minutave lojë më në fund ka ndryshim rezultatin në këtë takim.

Juan Manuel Mata e ka zhbllokuar sfidën.

Spanjolli e kaloi Manchester Unitedi në epërsi me një parabolë fantastike.

Më këtë rezultat Unitedi kalon tutje në Kupën e Ligës./Gazeta inFokus/

Të tjera