Sport

Më në fund ka gol në duelin, Ballkani – Feronikeli

Autori: Gazeta inFokus 15:17 | 21 February 2021

Ballkani dhe Feronikeli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Ballkanit ka kaluar në avantazh në minutën e 81’.

Golin për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar sulmuesi gjilanas, Mirlind Daku./Gazeta inFokus/

Të tjera