Rozë

“Me mua qepe gojën”, agravon situata mes Efit dhe Qetsorit në spektakël

Autori: Gazeta inFokus 22:21 | 29 April 2023

Gjatë debatit që Nita po bënte me Dean në spektakël ka ndërhyrë Qetsori, i cili tha diçka që nuk i pëlqeu Efit.

Kjo e fundit me tone të ashpra i tha atij të qepë gojën dhe t’i drejtohet me respekt.

“Kafshoje gjuhën se…”, iu drejtua në anën tjetër fituesi i Big Brother.

-Advertisement-

“He çfarë? Me mua qepe gojën. Me mua qepe gojën”, tha në anën tjetër ish-konkurrentja e “Përputhen”.

“Shiko përpara, mos më shih fare mua”, tha ai tutje.

“Trego respekt, respekt”, vazhdoi Dhedhes.

Efi iu afrua në fytyrë Qetsorit dhe kjo gjë duket se e acaroi në masë të madhe atë.

Theksojmë që sa më afër finales aq më shumë janë rritur debatet ndërmjet konkurrentëve. /Telegrafi/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera