Rozë

Më mirë mos e shikoni, Morena Taraku ua ‘heq’ trurin me foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 22:06 | 03 May 2021

Modelja e njohur kosovare, Morena Taraku, i ka lenë me gojë hapur fansat e saj me postimin e fundit, shkruan Gazeta inFokus.

Taraku ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në istagram, ku shfaqet tejet seksi në bikini dhe e ulur në gjunjë.

Format fantastike të trupit të saj kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj, të cilët janë në numër të madh.

Morena Taraku që e ka provuar veten edhe në këndim ka disa vite që po jeton në Turqi.

Më poshtë keni foton super seksi të publikuar nga Taraku./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera