Rozë

Me kurrizin jashtë dhe veshje provokuese, modelja mahnit fansat me format e saj (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 07:55 | 22 September 2020

Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore.

Dhe siç e shihni Chloe Ferry shijoi një natë tjetër në Klubin e Natës Bijoux në Neëcastle me miqtë e saj të Geordie Shore, Bethan Kershaë dhe Beau Brennan.

Modelja, 25 vjeç, ngriti temperaturat teksa shfaqi fizikun e saj me veshjet provokuese, ku kishte lënë të gjithë kurrizin jashtë.

Të tjera