Sport

Me këto rezultate mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 29 August 2021

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet e elitës së futbollit kosovar që po zhvillohen në kuadër të xhiros së dytë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë kryendeshja e kësaj jave ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit është mbyllur me rezultat të barabartë 0-0.

Me shifrat 0-0 ka përfunduar edhe pjesa e parë e duelit mes Feronikelit dhe Gjilanit.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga këto dy ndeshje edhe gjatë 45 minutave të dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera