Rozë

Me këto fjalë Arianën e uron vjehrra e saj

Autori: Gazeta inFokus 18:48 | 18 May 2020

Ariana Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Për këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar urime të ndryshme, nga miqt dhe familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ajo ka raporte superiore me vjehrrën e saj, nuk ka munguar edhe urimi me fjalët më të mira nga Nera.

Me një foto të bukur, ajo ka shkruar fjalët më të mira për rejën e saj.

Më poshtë, mund ta shihni postimin e plotë të saj.

Të tjera