Sport

Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Feronikeli – Arbëria

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 27 April 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Feronikelit dhe Arbërisë që po zhvillohet në kuadër të javës së 31-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po luhet në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, skuadrat kanë shkuar në pushim prej 15 minutave me rezultat të barabartë 0-0.

Edhe vendasit, por edhe mysafirët patën raste shënimi gjatë 45 minutave të parë, por nuk arritën ta gjenin rrugën e golit.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati në pjesën e dytë./Gazeta inFokus/

 

Të tjera