Sport

Me këtë rezultat përfundon ndeshja ndërmjet Holandës dhe Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 05 April 2021

Ka përfunduar ndeshje miqësore në futsall ndërmjet kombëtares së Holandës dhe Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

‘Tulipanët’ dhe ‘Dardanët’ kanë luajtur baras 0-0, në takimin e zhvilluar në qytetin e Zeistit.

Të dy kombëtaren patën raste për gol, por në fund u deshtë të pajtoheshin me barazim.

Holandezët dhe kosovarët do të luajnë edhe nesër një ndeshje të karakterit miqësor./Gazeta inFokus/

Të tjera