Sport

Me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë në takimin, Prishtina – Gjilani

Autori: Gazeta inFokus 15:46 | 30 March 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit, që po zhvillohet në kuadër të javës së 26-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë rezultati mbetet ai i fillimi 0-0.

Takimi po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga ky takim edhe gjatë pjesës së dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera