Sport

Me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit

Autori: Gazeta inFokus 14:21 | 21 February 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, që po zhvillohet në kuadër të javës së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po luhet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadrat kanë shkuar në pushim me rezultat të barabartë 0-0.

45 minutat e parë të këtij ballafaqimi u karakterizuan me pak raste shënimi.

Gazeta inFokus do t’ju të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati në 45 minutat e dytë të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera