Rozë

Me kë e kaloj natën Morena Taraku?

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 15 October 2020

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku dhe stilistja e njohur Blerina Kllokoqi Rugova, mbrëmjen kanë vendosur ta kalojnë së bashku.

Ato kanë dalë për t’u argëtuar dhe bazuar në disa postime të bëra në rrjete sociale shihet se po ia kalojnë mjaft mirë.

“E çmendura ime”, ka shkruar Blerina pranë fotografisë së postuar ku shihet me shoqen e saj modele dhe këngëtare.

View this post on Instagram

My crazy @morenataraku … 😍

A post shared by Blerina Kllokoqi Rugova (@blerinakrugova) on

Të tjera