Fokus

“Më kanë bo edhe shtrigë”, Ganimete Musliu për herë të parë flet për videot me të cilat e kanë bullizuar

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 11 November 2023

“Më kanë bo edhe shtrig, nuk jam ndiku i kam shpërnda edhe vet”, u shpreh deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu në emisionin “Zgjohu”, nën moderimin e Era Berishës.

E ftuar në këtë emision deputetja ka shpalosur rrëfimin e saj për herë të parë për videot me të cilat edhe e kanë bullizuar.

Dicka që e ka çuditur dhe vetë atë, është pjesa që këto bullizime janë bërë edhe prej disa personave që i thonë veti “dikushi, që i thonë vetit këngëtar”.

-Advertisement-

“Kur bahen nga këta njerëz, ti nalesh mendon të duket paksa e gërditshme, sepse kur bahet prej qytetarëve kur bahet prej humor unë si kam ato probleme asnjëherë bash nuk mërzitna hiq”, ka deklaruar Musliu në emisionin “Zgjohu”, prodhim i Gazetës Infokus.

Për të parë këto rrëfime nga deputetja Musliu, ndiqeni emisionin e plotë në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera