Rozë

“Më ka harruar”, takimi i Oltes me djalin emocionon shqiptarët

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 01 April 2023

Olta ka vendosur të largohet nga shtëpia e Big Brother.

Vendimi i saj ishte i papritur për banorët e shtëpisë dhe publikun gjithashtu.

Ajo ka shprehur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjendje të rënduar emocionale. Ajo ka thënë se para se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

Pas kësaj Olta ka takuar të birin në dhomën e surprizave duke krijuar një moment plot emocione.

“Nuk më njeh, më ka harruar”, ishin fjalët e Oltës mes lotësh.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera