Rozë

Me fustan transparent që i zbulon gjithçka, e dashura e ish-boksieres nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:12 | 12 October 2020

E dashura e ish-boksieres Nicola Adams, Ella Baig, ka marrë gjithë vëmendjen këtë të shtunë teksa u shfaq e veshur me një fustan transparent që i zbulonte gjithçka.

Teksa ish-boksierja 37-vjeçare dukej elegante në kostumin e saj të kaltër dhe me këmishën e bardhë, blogerja e modelja kishte veshur diçka më të guximshme. 22-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan me pika të tejdukshëm, i cili nuk i linte vend aspak imagjinatës.

E dashura e Strikly e Nicola Adams, Ella Baig u shfaq e zhveshur nën një fustan gjysmë të tejdukshëm të iluzionit optik ndërsa mbante duart me boksierin në një natë jashtë të Shtunën.

Çifti është fotografuar gjatë një mbrëmje që mbështesin 46-vjeçaren, Denise Van Outen, e cila përfundoi një tjetër natë të suksesshme në shfaqjen e saj “Cabaret All Stars” në “Proud Embankment”, në Londër.

Të tjera