Rozë

Me fustan të gjatë, frizurë e grim të rëndë, Ryva do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

Autori: Gazeta inFokus 22:57 | 18 May 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës

Ryva është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Të tjera